wtorek, 24 lutego 2015

Tanie nocowanie


Czas pomyśleć o wakacjach.
Pewnie myślisz, że nie stać  Cię na nocowanie w 5-gwiazdkowych hotelach. A może po prostu za mało się starasz? Są sposoby aby niskim kosztem łączyć promocje hotelowe i cieszyć się luksusem. 
Ja jestem już uczestnikiem programu Le Club Accorhotels i jest to mój sposób na tanie wypoczywanie.
Program posiada bardzo dużo różnorodnych hoteli, od najbardziej przystępnych do luksusowych. Jest ich już ponad 2800 w 13-stu sieciach hotelowych (Mercure, Sofitel Luxury Hotels, Pullman, M Gallery, Grand Mercure, The Sebel, Novotel, Swite Novotel, Adagio, Ibis, Ibis Styles, Adagio Access, Thalassa ) w 92 krajach świata. Naprawdę można trafić na super cenowe promocje w tych hotelach.
Dzięki programowi lojalnościowemu Le Club Accorhotels zdobywam punkty za każdy pobyt w jednym z 2800 hoteli uczestniczących, po dokonaniu rezerwacji na stronie accorhotels.com,

Punkty zdobywam za każdy kwalifikowany pobyt. Według przelicznika wymiany punktów na kupony hotelowe (2 000 punktów = 40€ / 60$) za każdy pobyt otrzymasz punkty o wartości
od 5 do 8,5%, w zależności od Twojego statusu.

5%     _  z kartą Classic
6%     _  z kartą Silver
7%    _   z kartą Gold
8,5% _  z kartą Platinum
 
 
Rezerwacja noclegu jest niezwykle prosta. Dzięki kilku kliknięciom i zebranym wcześniej punktom
łatwo obniżymy swój rachunek za pobyt w hotelu. Ponadto po zebraniu np. 2 000 punktów możesz zamówić kupony hotelowe Le Club Accorhotels Rewards i Podarować w prezencie przyjacielowi, rodzinie ...
 
Osoby, które chcą nocować w luksusowych warunkach mogą zaoszczędzić naprawdę pokaźną sumę pieniędzy, dzięki wykorzystaniu programów lojalnościowych. Ja akurat omawiam Le Club Accorhotels bo jestem jej uczestnikiem, ale takich programów jest naprawdę wiele.
Do najbardziej lojalnych klientów i posiadających dzięki temu wysokie statusy członkowskie skierowanych jest wiele przywilejów - najlepsze pokoje lub apartamenty, obfite śniadania, wieczorne przekąski z najlepszymi alkoholami , późne wymeldowanie z hotelu – wszystko to można mieć niewielkim kosztem, przy opłaceniu jedynie najtańszego pokoju.
Co jakiś czas zdarzają się okazje do darmowego uzyskania wysokiego statusu już przy samej rejestracji w programie lub po zaledwie kilku noclegach. W Le Club Accorhotels, który obejmuje wiele hoteli w Polsce, co chwilę pojawia się sposób na rejestrację z najwyższym statusem – Platinum.
 

 

Niezależnie od tego, jaki status karty posiadasz, czekają na Ciebie wyjątkowe przywileje, które wzbogacą Twój pobyt.

 

Polecam - bo warto mieć odrobine luksusu dla siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz